מה היתרונות של קבוצת רכישה?

החלום הישראלי הוא ללא ספק להיות בעלים של בית. אך אי אפשר שלא לראות כי כיום החלום הזה הוא רחוק מתמיד ויש הרבה מאוד ישראלים גם כאלו אשר נמצאים במצב כלכלי טוב אשר לא יכולים להרשות לעצמם לבנות בית או לקנות בית. על רקע זה ברור מדוע ממש כמו פטריות אחרי הגשם צצים אפשרויות חדשות לבניית בית אשר נועדו להוזיל את עלויות הבנייה ולאפשר לכל אחד להגשים את החלום הזה.

אחת האפשרויות הבולטות ביותר וגם הנפוצות ביותר היא ללא ספק קבוצת רכישה. עליכם להבין כי אין כאן קסם והסיבה שבגללה קבוצת רכישה היא יותר זולה היא בגלל שאתם מוותרים על היזמים באמצע וכך אפשר לחסוך הרבה מאוד כסף. על כן נראה כי הפופולריות של קבוצת רכישה תתגבר בשנים הקרובות אלא אם נראה ירידה דרמטית במחירי הדיור.

על מה יש להקפיד אם אנחנו נכנסים אל קבוצת רכישה?

אם אתם מחליטים ללכת על האופציה של קבוצת רכישה אתם חייבים להבטיח כי הקבוצה היא מהימנה ועליכם להבין כי פעמים רבות אין לכם בטחונות במקרה שהקבוצה לא מצליחה להוציא את הפרויקט אל הפועל. על רקע זה אנחנו חייבים להגיד כי הדרך הטובה ביותר להתגבר על הבעיה הזאת היא לפנות אל עורך דין אשר ילווה אתכם בכל ההליך.

אל תעשו צעד אחד ללא עורך דין מכיוון שהוא יבטיח כי אתם תקבלו את המגיע לכם ויבטיח כי הזכויות שלכם תישמרנה. עורך דין הוא חשוב בכל עסקת נדל"ן אך הוא חשוב פי כמה בקבוצת רכישה וזאת עוד לפני שדיברנו על השאלה מה היתרונות של קבוצת רכישה.

בררו כמה שיותר פרטים על המארגן של קבוצת הרכישה

אם כן כבר ענינו על השאלה מה היתרונות של קבוצת רכישה? בכך שאמרנו כי היא פעמים רבות זולה יותר מאשר קניית דירה מקבלן. לא רק זאת אלא שפעמים רבות אפשר להחליט מי יהיו החברים האחרים בקבוצה וזהו גם כן נתון חשוב ביותר. אך הרשו לנו לומר לכם כי הדבר החשוב ביותר בכל קבוצה זה השאלה מי המארגן שלה.

עליכם להבטיח כי המארגן הוא אדם אמין וזאת עקב העובדה כי הרבה מאוד תלוי בו. כאן העורך דין שלכם יכול לעזור גם והוא יוכל לברר הרבה מאוד פרטים על המארגן וזוהי סיבה נוספת מדוע כל כך כדאי לפנות אל עורך דין אם אתם מתכננים להצטרף אל קבוצת רכישה.

לחצו כאן בחזרה לעמוד הראשי

ראו גם: תמ"א 38

מאמרים נוספים

צרו איתנו קשר ונחזור אליכם בהקדם!