שכר טרחת עורך דין

שכר טרחת עורך דין במכירת דירה

שכר טרחת עורך דין: מעטים האנשים אשר נולדים בדירה וגרים בה לאחר מכן לאורך כל חייהם. ב-99% מהמקרים אנו נעזוב את הבית שבו גרנו ונקנה דירה חדשה כאשר נוכל. לא רק זאת אלא שפעמים רבות לא רק שנקנה דירה חדשה אלא שגם נקנה דירה ולאחר מכן נמכור אותה שוב. לכן הנושא של מכירת דירה וקנייתה הוא נושא חשוב ביותר. ואתם יודעים מה? כמה שהנושא הזה חשוב יש עדיין הרבה מאוד אנשים אשר עושים טעויות בעת קניית הדירה, טעויות אשר עולות להם כסף רב. עליכם לתת את הדעת על כך שאם אתם מוכרים דירה אתם חייבים אבל חייבים ליווי צמוד של עורך דין. על כן ברור מדוע גם הנושא של שכר טרחת עורך דין במכירת דירה הוא כל כך חשוב לרבים אך אנו כאן בשביל להרגיע אתכם ולומר כי מדובר על סכומים קטנים בטח אל מול הכסף שתקבלו ממכירת הדירה.

שכר טרחת עורך דין: האם לפנות אל ליטיגטור?

לאחר שהרגענו אתכם בנושא של שכר טרחת עורך דין במכירת דירה אנו חייבים לציין אל מי כדאי לכם לפנות בשביל ליווי משפטי בעת מכירת הדירה. מי שלא יודע ליטיגטור הוא עורך דין המופיע בבית המשפט ואשר מייצג אנשים בבתי המשפט. עליכם לדעת כי הוא ממש לא הסמכות שאליה אתם רוצים לפנות אשר ייצג אתכם בעת מכירת הדירה. בכדי לקבל ייצוג בעת מכירת הדירה אתם צריכים לפנות אל עורך דין אשר מתמחה בנדל"ן ובמקרקעין ורק ממנו לקבל את הייעוץ, יש לכך משמעות אדירה לטיב הייצוג שתקבלו וזהו משהו שאתם צריכים לקחת בחשבון ולזכור.

מדוע חשוב לחתום על חוזה עם עורך הדין שמייצג אותנו?

עליכם להבין כי גם היחסים המשפטיים ביניכם ובין העורך דין צריכים להיות כפופים לחוזה וזאת בכדי שכל אחד מהצדדים ידע מה החובות שלו ומה הזכויות שלו. עליכם להבין כי החוזה מגן עליכם וגם מפרט בפניכם מה אתם צריכים לתת ומה תקבלו. לכן הנושא של חתימה על חוזה הוא חשוב ביותר ואסור לוותר עליו. אם העורך שפניתם אליו הוא רציני ויודע את העבודה כמו שצריך הוא לעולם לא יוותר על חוזה ולעולם לא יסכים לעבוד בלעדיו. לכן החוזה גם מלמד אתכם עד כמה העורך דין שאליו פניתם הוא טוב והאם כדאי לבחור בו או לא וזהו משהו שאתם צריכים גם כן לקחת בחשבון.

על מנת לחזור לעמוד הראשי לחצו כאן

מאמרים נוספים

☰☰☰

צרו איתנו קשר ונחזור אליכם בהקדם!