מדוע תצטרכו עורך דין ברכישת דירה?

מחקרים הראו שכאשר אנו באים לקנות מוצר קטן כמו למשל סבון או אפילו טלוויזיה אנחנו נלך לאלף ואחת חנויות ונעשה השוואת מחירים ונשווה את האיכות של המוצר כמו גם נתונים אחרים לגביו. לעומת זאת מחקרים הראו שכאשר אנו באים לעשות את העסקה הגדולה ביותר בחיינו, קרי רכישת דירה, אנו לא נבצע כמעט בדיקות ונקנה את הדירה מבלי לבחון את המחיר שלה ושל הדירות האחרות בשוק, את המצב המשפטי שלה, את הקבלן שבנה אותה ועוד אלף ואחד דברים שאנו חייבים לבחון לפני שאנו קונים דירה.

זה כמובן בעייתי מאוד כי כך יוצא שאנו קונים חתול בשק ועוד בעסקה כל כך חשובה וגדולה. הדרך הטובה ביותר להתגבר על הבעיה הזאת היא לפנות אל עורך דין אשר יבחן את המצב בשבילכם ויבטיח לכם כי אתם קונים את הדירה המתאימה ביותר בעסקה הטובה ביותר וזוהי הסיבה מדוע תצטרכו עורך דין ברכישת דירה.

מדוע לא כדאי לבחור עורך דין ממשרד גדול?

לאחר שענינו על השאלה מדוע תצטרכו עורך דין ברכישת דירה? אנחנו חייבים לציין כי יש משמעות אדירה לשאלה לאיזה עורך דין אתם פונים. על רקע זה אנחנו חייבים לציין כי ממש לא כדאי לכם לבחור עורך דין ממשרד גדול וזאת עקב מספר סיבות.

קודם כל סביר להניח כי העלות של עורך דין כזה תהיה מאוד יקרה. אך יש סיבה עמוקה מדוע לא כדאי לבחור בו והיא שסביר להניח שאתם תהיו דגי רקק בשביל העורך דין הזה וכך יווצר מצב שבו הוא לא יעניק לכם את תשומת הלב המלאה ולא ישמור על הזכויות שלכם כמו שצריך לעומת עורך דין ממשרד קטן יותר אשר ישקיע בכם זמן רב ואת כל תשומת הלב שלו.

האם רק העורך דין צריך לעניין אותנו או שמא עוד דברים בעת שאנו בוחרים בו?

פעמים רבות כאשר אנשים לא מנוסים באים לבחור עורך דין בשביל עסקת נדל"ן הם בוחנים את העורך דין לפרטי פרטים ולא מבינים שזהו דבר חשוב אך יש דברים נוספים שהם צריכים לבחון. לצד זאת אתם חייבים לבחון גם את הצוות המסייע של העורך שבו אתם בוחרים, קרי את עורכי הדין הזוטרים ואת המתמחים מכיוון שברוב המקרים הם מבצעים את רוב העבודה ואת רוב הבדיקות ועל כן אתם צריכים להבטיח כי הצוות הזה יהיה הטוב ביותר.

מאמרים נוספים

☰☰☰

צרו איתנו קשר ונחזור אליכם בהקדם!