מה עושים לגבי דייר סרבן

מה עושים לגבי דייר סרבן: אם אתם גרים בגוש דן וגם בירושלים או בחיפה בבניין ישן אתם בטח מכירים את האופציה של תמא 38. מדובר על פרויקט חשוב אשר נועד להכין את בנייני ישראל להגנה מפני רעידות אדמה ועל הדרך גם לספק ממ"ד כנגד התקפות טילים כחלק מהתחדשות עירונית. די דומה לפרויקט פינוי בינוי רק בכיוון שונה.

הקבלנים אשר בונים את התמ"א מרוויחים מכך שהם מקבלים דירות חדשות שהם יכולים למכור והדיירים מרוויחים דירה חדשה אשר הינה גם גדולה יותר וזהו יתרון עצום. אך באותה נשימה אנו חייבים לציין כי בפרויקטים אלו יש לא פעם ולא פעמיים דייר סרבן אשר תוקע את כל הפרויקט והורס לכל הבניין.

עליכם לדעת כי דייר סרבן בפרויקט תמ"א 38/2 הוא דבר בעייתי מאוד והגם שלא כל הדיירים צריכים להסכים על התמא דייר אחד יכול להגיש התנגדויות ולתקוע את כל הפרויקט למשך שנים ארוכות וזה כמובן דבר בעייתי מאוד.

מה עושים לגבי דייר סרבן: מהי הדרך הטובה ביותר להתמודד

עליכם לדעת כי ההתמודדות עם דייר סרבן בפרויקט תמ"א 38/2 היא במישור המשפטי. זה אומר כי הדרך הטובה ביותר להתמודד עם דייר כזה היא לפנות אל עורך דין מקרקעין אשר ייצג אתכם לכל אורך הדרך ואשר יבטיח כי אתם תקבלו את המגיע לכם. עליכם להבין כי עורך דין כזה יכול לשרת אתכם בצורה הטובה ביותר וזהו משהו שאתם צריכים לתת עליו את הדעת.

כמובן שלא כל עורך דין יכול לסייע לכם ואתם צריכים לפנות אל עורך דין המתמחה בתחום של תמא 38 מכיוון שלו את הידע המקיף ביותר כיצד לסייע לכם וכיצד להתמודד עם הדייר הסרבן וזהו משהו שאתם צריכים לתת עליו את הדעת.

מה אסור לעשות?

עליכם לזכור כי אין דבר חשוב ביותר מאשר יחסים עם שכנים. על כן בשום פנים אסור לכם לשרוף את היחסים והגשרים עם השכן הסרבן ולא כדאי להפוך את הריב הזה למלחמת עולם. על רקע זה אנו חייבים לציין שאם אתם רוצים להתמודד עם הדייר הקפידו לא לעבור על החוק ולא להפר אותו והקשיבו תמיד לעצות של העורך דין וזאת בכדי להבטיח כי לא תיקלעו לבעיות רציניות.

אם תבחרו עורך דין טוב הרי שהוא ימצא כלים חוקיים להתמודד עם הסרבן והוא אשר יבטיח כי הדייר לא יתקע את הפרויקט למשך שנים ולכן אתם צריכים לסמוך עליו ולא לנסות לפתור את הבעיות בעצמכם.

לפרויקטים נוספים

פרויקט הכובשים

פרויקט להקמת בניין מגורים יוקרתי ברח' הכובשים, ת"א. סוג פרויקט: תמ"א 38/2 פינוי ובינוי. הוצאת היתר – לא ידוע. מועד סיום משוער – לא ידוע

קרא עוד »

פרויקט מרמורק רחובות

ליווי בפרויקט להקמת כ– 50 יחידות דיור ברחובות. סוג פרויקט: עסקת קומבינציה הוצאת היתר – לא ידוע. מועד סיום משוער – לא ידוע יזם – קבוצת

קרא עוד »