פרויקט פינוי בינוי

כל מה שרציתם לדעת על פרויקט פינוי בינוי

אין ספק כי פרויקטים של פינוי בינוי הם בין הכלים החשובים ביותר שיש למדינה מודרנית בכדי להגדיל את השוויון בה. עליכם להבין כי שוויון הוא דבר חשוב ביותר במדינה מערבית מכיוון שהוא מבטיח כי תהיה אחדות בעם וכי אנשים לא יחושו מופלים. על רקע זה אנו חייבים לציין כי פרויקטים של פינוי בינוי הם כלי נהדר במלחמה על השוויון וזאת עקב העובדה שהם מבטיחים כי הנכס החשוב ביותר של משפחה קרי הדירה שלה יהיה שווה יותר.

אך אי אפשר להתעלם מכך כי בישראל של שנת 2019 פחות מדי פרויקטים של פינוי בינוי יוצאים אל הפועל ועל כן לא מספיק לומר כל מה שרציתם לדעת על פרויקט פינוי בינוי אלא יש גם לשאול כיצד ניתן להתגבר על הבעיה הזאת ולהבטיח כי עוד ועוד פרויקטים יצאו אל הפועל וכך השוויון במדינה יגבר.

המכשול העיקרי בפני פרויקטים של פינוי בינוי

הייתם מצפים כי המכשול העיקרי בפרויקטים של פינוי בינוי יהיה מכשול ביורוקרטי אשר תערים וועדת התכנון והבניה או העירייה. אז נכון לא קל לעבור את המכשול הזה אך הוא ממש לא החסם העיקרי אשר עומד בפני יזמים של פרויקטים של פינוי בינוי.

פינוי בינוי

הקושי העיקרי שעומד בפני הפרויקטים הללו הוא פעמים רבות ריבים בין הדיירים. לכן אם אתם רוצים לומר את המשפט כל מה שרציתם לדעת על פרויקט פינוי בינוי עליכם גם להבין כי הדיירים הם פעמים רבות אלו שתוקעים את הדירה בגלל שהם רוצים דירה יותר גדולה מאשר השכנים שלהם וכך הפרויקט לא יוצא אל הפועל.

כיצד ניתן להתגבר על המכשול הזה?

אז מה ניתן לעשות בכדי להתגבר על המכשול הזה? הרי בסופו של דבר זה צריך להיות אינטרס של כל הדיירים להוציא אל הפועל פרויקט כזה וזהו משהו שכל דייר ירצה שיקרה. אם כן אתם צריכים להבין כי הדרך הטובה ביותר להתגבר על הבעיות הללו היא לפנות אל עורך דין מקרקעין אשר יהיה נציג הדיירים ואשר הוא יהיה זה שינהל את המגעים מול היזם ומול הקבלן.

ברגע שעו"ד כזה נכנס לתמונה יש הרבה פחות ריבים בין הדיירים וזאת בגלל שהם לא מנהלים דו שיח אחד עם השני אלא מנהלים דו שיח עם העורך דין וכך הם הרבה פחות מקנאים או מרגישים מקופחים.

מאמרים נוספים

צרו איתנו קשר ונחזור אליכם בהקדם!