אודות המשרד

לאחר שנים שבהן עבד תחת עורכי דין מהוותיקים והמקצועיים ביותר, פתח עו"ד נוריאל אור בשנת 2011 את משרד אור ושות' – עורכי דין.

משרדנו מתמחה בליווי וניהול של עסקאות מורכבות במקרקעין ובכלל זה: עסקאות קומבינציה, ייצוג בפרויקטים על-פי תמא 38, כינוס נכסים במקרקעין וכן פינוי ובינוי של מתחמים לפי חוק פינוי ובינוי. כמו כן, משרדנו מתמחה בייצוג בבתי משפט בתחום האזרחי, דיני מקרקעין, דיני חוזים ותחומי התכנון והבניה, מה שמאפשר לנו להעניק חבילה כוללת של שירותים משפטיים בתחום המקרקעין ומענה משפטי מקיף בתחומים אלה.

בשנים שחלפו מאז הקמתו, צבר המשרד הצלחות רבות והוא מצוי בצמיחה מתמדת. העמדת הלקוח במרכז, מקצועיות חסרת פשרות ושירות משפטי ברמה הגבוהה ביותר הם העקרונות המובילים את משרדנו ובשל כך אף שאינו מהגדולים שבמשרדי עורכי הדין, הוא מצוי  בראש הרשימה מבחינת איכות וגודל התיקים.  

מייסד המשרד, עו"ד נוריאל אור, החל את דרכו כעו"ד במחלקה האזרחית של פרקליטות תל-אביב ובהמשך שימש שנים רבות כעו"ד שכיר וכשותף במשרד פטמן, רוזנברג ושות' אשר עסק בין היתר במקרקעין ובליטיגציה אזרחית-מסחרית, עד שבשנת 2011 פתח משרד עצמאי.

עו"ד נוריאל אור הוא בעל תואר ראשון במשפטים בהצטיינות מהמסלול האקדמי המכללה למנהל, תואר שני (מחקרי) במשפטים מאוניברסיטת תל-אביב(LL.M.)  וכיום שוקד על עבודת הדוקטורט בנושא התחדשות בתים משותפים לשם קבלת תואר ד"ר במשפטים בפקולטה לבינוי ערים בטכניון.

משרדנו הינו בעל ניסיון רב בטיפול בפרויקטים שונים במקרקעין על כל היבטיהם, הן בתחום המגורים והן בתחום המסחר ובכלל זה ליווי הפרויקט החל משלב הרכישה וניהול המו"מ, המשך בשלב התכנון, הוצאת היתרי בניה, התקשרות עם קבלנים וכיו"ב.

בנוסף, הניסיון שרכש עו"ד אור בניהול תיקי ליטיגציה, חלקם הגדול מורכב מאוד ובעל פרופיל תקשורתי גבוה, במקביל לשנותיו באקדמיה, לימד אותו שיש להביט על המונח "ליטיגציה" בדרך אחרת – לא עוד ייצוג בבתי משפט ותו לא, אלא מתן ליווי משפטי צמוד ללקוח, הרבה קודם להגשת התביעה, וראייה רחבת היקף לגבי כל ההיבטים הקשורים בעניינו של הלקוח והתיק.

עורך דין מקרקעין בתל אביב

צרו איתנו קשר ונחזור אליכם בהקדם!

מאמרים אחרונים

לורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אדיפיסינג אלית ליבם סולגק