אודות המשרד


אודות המשרד

לאחר שנים שבהן עבד תחת עורכי דין מהוותיקים והמקצועיים ביותר בתחום הליטיגציה, פתח עו"ד נוריאל אור בשנת 2011 את משרד אור ושות' - עורכי דין. משרדנו מתמחה בייצוג בבתי משפט בתחום האזרחי, דיני נזיקין ודיני מקרקעין ונותן מענה משפטי מקיף בתחומים אלה, החל מניהול עסקאות מורכבות' ליווי בעסקאות תמ"א 38 וכינוס נכסים במקרקעין וכלה בניהול תיקים אזרחיים בהיקפים גדולים. 

הניסיון שרכש עו"ד אור בניהול תיקי ליטיגציה, חלקם הגדול מורכב מאוד ובעל פרופיל תקשורתי גבוה, במקביל לשנותיו באקדמיה, לימד אותו שיש להביט על המונח "ליטיגציה" בדרך אחרת - לא עוד ייצוג בבתי משפט ותו לא, אלא מתן ליווי משפטי צמוד ללקוח, הרבה קודם להגשת התביעה, וראייה רחבת היקף לגבי כל ההיבטים הקשורים בעניינו של הלקוח והתיק.

בזמן הקצר יחסית שבו הוא קיים, צבר המשרד הצלחות רבות והוא מצוי בצמיחה מתמדת. העמדת הלקוח במרכז, מקצועיות חסרת פשרות ושירות משפטי ברמה הגבוהה ביותר הם העקרונות המובילים את משרדנו ובשל כך אף שאינו מהגדולים שבמשרדי עורכי הדין, הוא מצוי  בראש הרשימה מבחינת איכות וגודל התיקים. 


מייסד המשרד, עו"ד נוריאל אור, החל את דרכו כעו"ד במחלקה האזרחית של פרקליטות תל-אביב ובהמשך שימש שנים רבות כעו"ד שכיר וכשותף במשרד פטמן, רוזנברג ושות' עד שבשנת 2011 פתח את משרד אור ושות' - עורכי דין. 

עו"ד אור הוא בעל תואר ראשון במשפטים בהצטיינות מהמסלול האקדמי המכללה למנהל, תואר שני (מחקרי) במשפטים מאוניברסיטת תל-אביב וכיום שוקד על עבודת הדוקטורט לשם קבלת תואר ד"ר במשפטים. בנוסף, מזה למעלה מ- 6 שנים משמש עו"ד אור כמרצה (מתרגל) לדיני קניין ומקרקעין בבית הספר למשפטים של המסלול האקדמי המכללה למנהל. 

העיסוק השוטף בפרקטיקה של מקצוע עריכת הדין בשילוב עם העיסוק המתמיד באקדמיה, מסייע לעו"ד אור לתת ללקוחות המשרד את המענה המשפטי המקצועי והעדכני ביותר בתחומים שבהם עוסק המשרד.