כחלק מהשירות הכולל שניתן בענייני מקרקעין, משרדנו מלווה אנשים פרטיים, חברות ויזמים בהליכים בענייני תכנון ובניה. צוות המשרד הינו בעל ניסיון רב בניהול הליכים משפטיים בענייני תכנון ובניה שונים: צווי הריסה, צווים מנהליים, צווים להפסקת שימוש  וכיו"ב.

צרו איתנו קשר ונחזור אליכם בהקדם!

עורך דין תכנון ובניה

תכנון ובניה: מדינה אשר אין בה חוק וסדר היא מדינה אשר תתקשה להתקיים למשך שנים ארוכות או שישרור בה כאוס עצום אשר יגרום לה לבעיות עצומות. אם אין חוק האזרחים עושים ככל העולה על רוחם ואז החזק מנצח ואין לחלש כל דרך להתגונן או לשמור על הזכויות שלו.

זה נכון כאשר אנחנו מדברים על חוקים אשר נועדו לשמור על שלמות גוף האדם, על הרכוש שלנו וגן גם כאשר אנחנו מדברים על חוקי תכנון ובנייה. אם כל אחד יבנה את ביתו או את משרדו היכן שבא לו ואיך שבא לו אנחנו נהיה בבעיה חמורה ביותר אשר תפגע בנו בצורה קשה ותגרום לנו ולמדינה שלנו נזק עצום.

אך אי אפשר שלא לשים לב שחוקי התכנון והבניה הם לא ברורים ועל כן הדרך היחידה להתמודד עמם היא לפנות אל ייעוץ משפטי. לכן המשפט תכנון ובניה: ייעוץ וייצוג משפטי הוא כה נכון ואנו צריכים לזכור זאת.

ממתי אנו צריכים לקבל ייעוץ משפטי של עורך דין תכנון ובניה?

אז מתי אנחנו צריכים לפנות אל עורך דין תכנון ובניה, ייעוץ וייצוג משפטי? אם כן אתם צריכים להבין כי כל אימת שאתם הולכים לבנות בית חדש או משרד אתם צריכים לקבל ייעוץ משפטי בתחום זה. אם אתם מתכננים לשפץ גם מבנה קיים בצורה חיצונית גם אז אתם צריכים לפנות אל עו"ד לקבלת סיוע משפטי.

אתם חייבים להבין שאם לא תקבלו ייעוץ משפטי כזה אתם עלולים להיות נאשמים בעבירה פלילית ולהיות חשופים לקנס גבוה ואף ליותר מכך וזהו משהו שאתם חייבים לקחת בחשבון. על כן לעולם אל תוותרו על ייעוץ משפטי ואת זאת כדאי לכם לקחת בחשבון.

לחצו כאן לפרטים אודות רכישת דירה

האם העלות של ייצוג משפטי צריכה להטריד אותנו?

אי אפשר להכחיש כי ייעוץ משפטי עולה כסף וזהו משהו שאנו חייבים לחשוב עליו. אך באותה נשימה אנו חייבים לזכור כי העלות של ייעוץ משפטי היא לא כל כך גבוה אם אנחנו זוכרים מה נמצא על כף המאזניים.

עליכם להבין כי הייעוץ חוסך לכם כסף רב וזאת עקב העובדה שבזכותו אתם נמנעים מתשלום קנסות או מתשלום על עבודה של קבלן אשר בית המשפט יחייב אתכם לבצע.

לכן הפניה אל עורך דין מתמחה בתכנון ובניה היא כה חשובה והיא הצעד הכלכלי החכם ביותר שכל מי שבונה בית יכול לעשות. על כן חשוב מאוד לפנות אל ייעוץ משפטי בנושאי תכנון ובנייה ולא לזלזל בנושא זה.

ראו עוד: קבוצות רכישה

על מנת לחזור לעמוד הראשי לחצו על הקישור: עו"ד מקרקעין